Původní stránky

Adaptační kurz 6. třídy - 5. a 6. 9. 2018


Adaptační kurz

 

Ve dnech 5. a 6. 9. 2018 proběhl adaptační kurz 6. třídy. Zúčastnilo se ho všech 22 žáků, z nichž bylo 6 nově příchozích. Celá akce se uskutečnila v prostorách tělocvičny. Záměrem bylo stmelení kolektivu, seznámení se s novými spolužáky i paní učitelkou třídní. Akce splnila svůj účel, děti se lépe poznaly a nabídnuté aktivity si pochvalovaly. Dobře se při nich pobavily, což dokumentují přiložené fotografie.

Mgr. P. Strasserová, školní metodik prevence

Mgr. S. Pospíšilová, třídní učitelka

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj