Původní stránky

Den naruby 28. 3. 2017


28. březen byl u nás tak trochu zvláštní. Celá škola se otočila vzhůru nohama, tedy vlastně naruby. Tento den (asi ne náhodou na Den učitelů) si žáci deváté a osmé třídy vyzkoušeli, jaké je to být tzv. na druhé straně barikády, tedy za katedrou a učit své spolužáky z nižších ročníků.

Každý z mladých „pedagogů“ si vybral nějaký předmět a probíranou látku. Poté bylo potřeba za pomoci našich učitelů vyhotovit přípravu na danou hodinu a hurá do toho! Celá akce byla pro mnohé zábavná a přínosná zároveň a umožnila žákům nahlédnout do reality učitelského povolání.

Na zdokumentovaný průběh Dne naruby se můžete podívat ve fotogalerii.

 

Do fotogalerie ->

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj