Původní stránky

DEN PREVENCE V TRUTNOVĚ DEN PREVENCE V TRUTNOVĚ 15. 9. 2015


Dne 15. září se konal Den prevence v Trutnově, akce se zúčastnily školy z Trutnova a blízkého okolí. Naši školu reprezentovali žáci 8. třídy pod vedením pana učitele Havlíčka. Při akci zaměřené na prevenci rizikového chování jednotlivá družstva soutěžila např. v první pomoci, střelbě ze vzduchovky, dopravní výchově a disciplínách orientovaných na nebezpečí závislostí.

Doprovodným programem akce byla ukázka zásahu IZS při dopravní nehodě a ukázka práce policistů se psem.

   

Další foto v galerii...

 

Mgr. Pavel Havlíček

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj