Původní stránky

Den princů a princezen - 4. 9. 2017


Dne 4.9.2017 se v naší mateřské školce uskutečnilo hravé odpoledne plné princů a princezen. Děti viděly malé taneční vystoupení, zasoutěžily si ,zatančily a na závěr překvapilo a pobavilo rytířské vystoupení. Rodičům patří velké díky za překrásné kostýmy a za výborné buchty. Další poděkování patří rytířům za skvělé vystoupení a hasičům za půjčení a postavení stanu. A v neposlední řadě děkujeme paní ředitelce a panu starostovi, že při své vytíženosti si na naši školičku našli čas.                
Š.Valentová
 
 

FOTOGALERIE

 

 

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj