Původní stránky

Den učitelů aneb Škola naruby


28. 3. 2019 si žáci deváté třídy vyzkoušeli učitelské povolání. Vyučovali ve všech třídách podle rozvrhu tříd.  Deváťáci se v projektu naučili:

  • plánovat, spolupracovat, rozdělit si práci, domluvit se - tvorba rozvrhu hodin
  • empatii - vcítění se do role učitele
  • použít metody aktivní výuky - dle vlastního výběru
  • komunikovat s mladšími žáky ve škole
  • spolupracovat s učiteli

Děkuji pedagogům i žákům deváté třídy za zdařilý průběh celého dne. Snad si deváťáci den užili a zjistili, že kantorské povolání není jen tak ledajaká legrace, ale že si musí umět poradit v každé situaci.

Mgr.I.Skořepová, ředitelka školy

 

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj