Den Země na prvním stupni

Středeční dopoledne 30. dubna jsme strávili v přírodě. Žáci 5. třídy pro nás připravili úkoly, které jsme pak plnili na jednotlivých stanovištích v lese. Uplatnili jsme znalosti získané ve škole při hodinách prvouky a přírodovědy, pracovali jsme ve skupinách, kde byli zástupci  1. až 4. třídy. Kromě znalostí jsme si prověřili  fyzickou zdatnost v terénu a dozvěděli jsme se, zda umíme spolupracovat a dodržovat předem domluvená pravidla chování. Všechny skupinky úkoly splnily a ve zdraví dorazily do cíle. Odměnou pro všechny účastníky bylo opékání párků. Společně prožité dopoledne v přírodě se vydařilo a důkazem jsou přiložené fotografie.

Fotografie ve fotogalerii zde...