DĚJEPIS - 6. třída - 28. 3. 2021

Datum zadání: 29. 3. 2021

Vypracovat do:

Dobrý den,

zde posílám zápisky z dějepisu pro týden 29. - 31. 3. 2021. D6 - zadání pro samostudium - Dějepis 6. třída.pdf. V učebnici přečíst strany 70 - 72.

Látka bude probrána v rámci online výuky dne 30. 3. 2021.

DNE 6.4. PROBĚHNE NA POČÁTKU ONLINE HODINY DĚJEPISU (začátek 13:00) ONLINE TEST PŘES ZADÁNÍ V MS TEAMS (12minut, 9 otázek – vyber 1 správnou odpověď z nabízených možností) Z LÁTKY (TEMNÁ STOLETÍ ŘECKA, MĚSTSKÝ STÁT ATHÉNY, MĚSTSKÝ STÁT SPARTA)– ÚČAST POVINNÁ PRO VŠECHNY ŽÁKY 6.TŘÍDY.

KDO BY MĚL PROBLÉM S VYPLŇOVÁNÍM PŘES ZADÁNÍ V MS TEAMS BUDE MÍT MOŽNOST ODPOVĚDI NAPSAT RUKOU A ODESLAT VE FORMĚ FOTOGRAFIE VE STANOVÉM ČASE.

KDO NEBUDE PŘÍTOMEN NA ONLINE TEST, BUDE MÍT MOŽNOST PŘEZKOUŠENÍ (výjimečně neboť se bude jednat o 1.pokus této formy testu – příště již možnost přezkoušení nebude), POKUD SE O NĚJ PŘIHLÁSÍ DO 9.4.2021, V OPAČNÉM PŘÍPADĚ BUDE HODNOCEN ZNÁMKOU NEDOSTATEČNĚ!