Dopolední vycházka s předškoláky 5.11.2014

Dnešní delší dopolední vycházka s předškoláky cyklostezkou až k rybníku na Letnou se velmi vydařila. Cestou jsme pozorovali krásy měnící se přírody, zvířátka pasoucí se na loukách a u rybníku labutě. Také jsme si zazpívali písničky o podzimu a celí znavení jsme se těšili do školky na dobrý oběd. Počasí nám přálo, bylo přímo nádherné.

5.11.2014                                                                                                                                    Malá J.