Původní stránky

Exkurze do jelení obory - 14. 2. 2017


Exkurze do jelení obory
V úterý 14. 2. 2017 se druháci vydali vlakem do Vrchlabí. Na autobusovém nádraží nás vyzvedl pracovník KRNAPu, p. Bílek, který nás dovedl k jelení oboře. Zde jsme si prohlédli stádo krásných jelenů a laní a vyslechli jsme zajímavé povídání o životě těchto zvířat ve volné přírodě. Poté jsme přešli do centra KRTEK. Zde byla pro děti připravena prezentace na téma myslivost a zvířena Krkonoš. Děti poznávaly zvuky zvířat, lebky, kosti, kůže, hrály tématické hry. Program byl moc pěkný, dozvěděli jsme se spoustu nových informací.

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj