Původní stránky

Exkurze - SPŠ Trutnov - 7. 10. 2015


7. října 2015 se žáci 9. třídy zůčastnili exkurze po nově vybavených prostorách praktického vyučování SPŠ Trutnov v Mladých Bukách.Prohlédli si vybavení a prostory učeben i elektro a strojních dílen. V průběhu exkurze byli seznámeni se vzdělávací nabídkou školy a dozvěděli se podrobné informace k přijímacímu řízení na SPŠ Trutnov. S velikým ohlasem se setkala informace, že žáci SPŠ Trutnov mohou vykonávat během studia praxi, kde si mohou vydělat nemalou měsíční odměnu, mnohdy přesahující i 3 tisíce korun.

 

       

Více ve fotogalerii...

 

 

 A zde je k dispozici report o naší návštěvě na stránkách SPŠ Trutnov.

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj