Exkurze u hasičů v Trutnově – Poříčí

Na úterý 24.11. se těšili především kluci. Mnozí z nich touží být hasičem a tak návštěvu u hasičů přivítali. Nejprve se seznámili s náplní práce hasičů a ukázali, že znají důležitá telefonní čísla. Hasiči nám předvedli přípravu na akci. Nejzajímavější bylo seznámení s vozovým parkem, do každého vozu si mohli žáci sednout a podrobně si auta prohlédnout. Na závěr si každý obtěžkal hydraulické nůžky. Pracovníci hasičského sboru se nám obětavě věnovali. Počet zájemců o toto povolání po exkurzi ještě vzrostl.