Původní stránky

Florbalový turnaj na ZŠ R. Frimla v Trutnově - 18. 10. 2017


Ve středu 18.10. 2017 proběhl na ZŠ R. Frimla v Trutnově turnaj chlapců 6. a 7. tříd ve florbale. V těžkém turnaji naši chlapci zabojovali srdíčkem, ze sedmi týmů skončili na krásném třetím místě a postoupili do okresního kola, které se koná 8. 11. 2017 ve Dvoře Králové nad Labem. Naši školu reprezentovali:

Dan Haken, Adam Exnar, Štěpán Anděl, Jan Grus, Matěj Homolka, Denis Rychnovský, Patrik Vítek, Jonáš Hron, Dušan Hanuš a Patrik Táborský.
Díky za vzornou reprezentaci školy.
Mgr. Ilona Skořepová, ředitelka školy
 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj