Původní stránky

ŠKOLNÍ AKADEMIE 2017


Školní akademie

Již několik týdnů před termínem akademie si žáci se svými učiteli připravovali program s názvem „Cirkus“. Konečnou podobu shlédli rodiče a přátelé školy dne 22.6. odpoledne. Na jevišti se střídala rozmanitá vystoupení od nejmenších dětí po žáky 8. třídy. Vystoupili artisté, tanečníci a zpěváci, baletka, klauni, kouzelníci, siláci, bubeníci, provazochodkyně, žongléři, muzikanti, fakíři, stepařky, lipicáni, tygři a obyvatelé maringotek s televizním štábem. Podle bouřlivého potlesku lze usoudit, že se dětem podařilo obecenstvo nadchnout a předat mu svou radost a nadšení.  

FOTOGALERIE

PLAKÁT KE STAŽENÍ

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj