Původní stránky

Školní družina na návštěvě v Baldově světě - 14. 6. 2018


Družina se vydala na poznávací výlet do Baldova světa v Mladých Bukách. V areálu byly dětem k dispozici obří trampolíny, prolézačky, maxihousenka, naučné stezky a Baldův vodní svět. Děti si prošly dvě naučné stezky. První, „čertovská“ byla zaměřena na sport, a tak děti plnily malé sportovní úkoly. Druhá stezka byla „přírodovědně naučná“. Děti si prošly stezku, ve které si opakovaly znalosti o rostlinách, zvířatech a ochraně přírody. Aby to nebylo tak jednoduché, poslední tabule byla popsána 10 otázkami, na které měly děti odpovědět. Nakonec si ještě vyzkoušely, jak funguje vodní svět a k čemu například slouží stavidlo.

Po návratu do Pilníkova jsme společně opékali a hráli míčové hry. Akce byla zakončena přespáním ve družině a společnou snídaní. Všechny žáky musím pochválit za pěkné chování při výletě.

Grusová S.

Fotoreportáž

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj