Původní stránky

Školní výlet 2. a 1. třídy - 1. 6. 2016


Ve středu 1. 6. 2016  jsme se vydali na školní výlet do Vrchlabí do Enviromentálního centra Krtek. Pracovnice KRNAPu pro nás měla připravený zajímavý program. V záchytné stanici nám ukázala poraněná zvířata, poté děti hrály poznávací hru, skládaly obrázky a popisovaly zvířata a rostliny. Poslední část programu byla uvnitř centra. Je to nová moderní budova s prostornými místnostmi, plná dřeva a obrázků. Zde si děti povídaly o zvířatech, která žijí v Krkonoších, vypracovaly pracovní list na téma potravní řetězce a na závěr poznávaly zvířata podle kůží. Program v centru se nám velice líbil a s pěknými zážitky jsme se vrátili domů.

 

 

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj