Původní stránky

Školní výlet žáků 4. třídy


Ve čtvrtek 11. června jsme vyjeli na školní výlet. Vlak nás dovezl do Hradce Králové, došli jsme na nábřeží a zde na nás již čekal parník. Strávili jsme příjemnou hodinu plavbou po Labi, prohlédli jsme si parní stroj, kluci se proměnili v piráty… Po projížďce lodí jsme se zastavili na zmrzlinu a poté již stoupali na Bílou věž na Velkém náměstí. Na vrcholu nás čekal krásný výhled na město, do krajiny. Věž je nádherně opravená, v jejím nitru se ukrývá úchvatný skleněný model Bílé věže. Na Velkém náměstí jsme si prohlédli historické domy, katedrálu. Na zpáteční cestě k vlakovému nádraží jsme se opět zastavili na zmrzlinu a ledovou tříšť a pak už nás vlak a autobus v pořádku dovezl domů.

Dětem se školní výlet moc líbil. Byl to prostě pohodový den.

M. Junková

DALŠÍ FOTO V GALERII

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj