Původní stránky

LYŽAŘSKÁ ŠKOLIČKA 22.1.-26.1.2018


Od 22.1. jezdili žáci celý týden do lyžařské školičky, která probíhala v lyžařském areálu Bret Family Ski Park – Žacléř. Kurzu se zúčastnili žáci z mateřské školy a prvního stupně základní školy. První den byli podle schopností rozděleni do skupin a pak již probíhala výuka se zkušenými  instruktory.  Zkušenější „lyžaři“ si vyjeli  lanovkou již první den na sjezdovku, další  skupinky trénovaly sjezd pluhem a brždění  v Kid parku. Po zvládnutí základních technik  se další skupiny přidaly na sjezdovku ve středu a v pátek. Po týdenní výuce zvládli sjet sjezdovku všichni přihlášení lyžaři a jako odměnu a vzpomínku na kurz dostali průkazku lyžaře, diplom a společnou fotografii.

Fotografie zde ->

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj