Původní stránky

Lyžařský kurz 2018


Lyžařský kurz 2018 – BOUDA GRIZZLY, HORNÍ MALÁ ÚPA

 

Ve dnech 18. – 23. února 2018 jsme se všichni naučili lyžovat, někdo snáze, někdo stěží. Myslím, že všichni si to alespoň zčásti užili.

Dívky ze 7. třídy byly v jednom pokoji a jako ve všech ostatních se i zde hrály karty, pouštěly písničky a videa, ale především jsme se snažili odpočívat.

Po snídani ve formě švédského stolu jsme se všichni odebrali na sjezdovku. Dopoledne se lyžovalo tři hodiny, po obědě a hodinovém poledním klidu další dvě, popřípadě dvě a půl hodiny. Ve čtvrtek jsme měli závody v obřím slalomu.

Konaly se také dvě výpravy na běžkách, první byla téměř k vyhlídce směrem na Sněžku. Běžky byly únavné, někdo v nich našel zalíbení a někdo je nechce vidět po dalších dvacet let.

Nejzábavnější bylo asi večerní volno (ať před večeří nebo po večeři), kdy jsme hráli stolní fotbal. Poslední večer jsme měli prodlouženou večerku a menší diskotéku.

Každopádně každý byl rád, že se vrátil domů, ale z lyžařského kurzu si odnesl krásné zážitky a hlavně umění lyžovat.

 

Tereza Pachlová, žákyně 7, třídy

 

FOTOGALERIE

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj