Původní stránky

Lyžařský kurz 7. třídy 2017


Od 12. 2. do 17. 2. jsme se zúčastnili lyžařského výcviku v Horní Malé Úpě, kde jsme byli ubytováni na boudě Grizzly. První den jsme si vybalili věci, připravili lyže a ostatní potřeby k lyžování. Také jsme se seznámili s chodem a řádem chalupy. Učitelé nezapomněli na kontrolování pořádku v pokojích, které nám formou soutěže obodovali. Počasí nám přálo, proto jsme se těšili na lyžování každý den. Všem se velmi dařilo. Lyžovat se naučili všichni díky našim skvělým učitelům Mgr. Pavlovi Havlíčkovi, paní Ivetě Havlíčkové a naší paní ředitelce Mgr. Iloně Skořepové. Energii jsme po náročném dni doplnili chutnými chody nebo v menším obchůdku přímo v chalupě. Učitelé nám ozvláštnili program soutěžemi, večerními přednáškami, závody a výlety na běžkách, na kterých jsme se dostali až na krásnou vyhlídku na Sněžku. Nejvíce se nám všem asi líbilo večerní lyžování, jehož atmosféra je nepopsatelná. Večery jsme kromě lyžování strávili všichni spolu ve společenské místnosti hraním her a povídáním si. V den odjezdu jsme pořídili společnou fotku u chalupy i s majitelem a skvělou kuchařkou a všichni jsme se unaveni dopravili autobusem zpátky domů. Tam jsme dorazili v pořádku a plni dojmů z nejkrásnějšího týdne se třídou, za což vděčíme jedině našim učitelům, kteří ten necelý týden s námi vydrželi.

 

Kateřina Vítová a Simona Hurdálková (žákyně 7. třídy)

 

Pokračujte do FOTOGALERIE

! NOVÁ VIDEA !

 

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj