MATEMATIKA - 8. třída - 28. 3. 2021

Předmět: Matematika

Datum zadání: 29. 3. 2021

Vypracovat do: 1. 4. 2021

Opakování: objem a povrch válce

Nová látka: zapsat do výkladového sešitu z učebnice 1. díl

Nadpis: VÝRAZY

Podnadpis: Číselné výrazy

Rámečky ze str. 54, 55, 57.

Do pracovního sešitu z učebnice 1. díl:

Vypracovat na str. 54/ cv. 1, 2A, str. 55/ cv. 6, 7, str. 57/ cv. 15.

Některá cvičení z učebnice vyřešíme společně při online hodinách, látku z rámečků si vysvětlíme.

Nejpozději ve čtvrtek 1. 4. mi pošlete vyřešený pracovní list na pavla.strasserova@zspilnikov.cz. Termín odevzdání prosím dodržujte! Odevzdání po termínu se projeví na hodnocení práce!

M8 - SP8 (do 1. 4. 2021) - 28032021.pdf

Vyřešený pracovní list z minulého týdne budete mít na Teams.

Online vyučování přes Teams proběhne podle rozvrhu na webu školy.

V případě dotazů pište na mail: pavla.strasserova@zspilnikov.cz, na Teams jsou možné individuální konzultace.