Původní stránky

Mikulášská nadílka 2017


Letos jsme my deváťáci mohli uspořádat mikulášskou nadílku pro mladší spolužáky.

Tato akce proběhla 5. 12. 2017 v obou budovách základní školy najednou, protože jsme se rozdělili na dvě skupiny. Začali jsme hned první vyučovací hodinu. V maskách čertů, andělů a Mikulášů jsme prošli každou třídu, pokárali nezbedníky a pochválili hodné děti. Poté co děti zazpívaly písničku nebo řekly básničku, dostaly sladkou nadílku.

Mikuláš, andělé a čerti nezapomněli ani na učitele, kuchařky a další zaměstnance školy.

Potom jsme se odebrali do domova pro seniory, kde jsme navštívili babičky a dědečky. Ti měli radost, ale někteří i strach. Také tam jsme předali nadílku.

Velice jsme si tento den užili a máme na něj skvělé vzpomínky.

 

Za 9. třídu Dana Táborská a Kristýna Zahradníková

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj