Původní stránky

Miss panenka


Miss panenka

Již po šesté se naše škola přihlásila do projektu Miss panenka. V projektu nás podpořily žákyně sedmé třídy - Heidi sokolovičová, Veronika Holá a Adéla Šmejkalová.

Děkujeme za vyrobené panenky, na kterých si dívky procvičily ruční práce a zapojily svoji fantazii.

Posuďte sami na pár foto...

Vyrobené panenky se budou ucházet o titul Miss Internet na webových stránkách misspanenka.cz. Podpořte naše panenky svým hlasem od konce dubna.

Proč jsme se zapojili?

Projekt Českého rozhlasu Hradec Králové Miss panenka navázal na projekt organizace UNICEF „Adoptuj panenku a zachráníš život dítěti“, jejíž smyslem je získat prostředky pro celosvětové očkovací programy, které každý rok zachrání život milionům dětí, a to za použití symbolu, který znají všechny děti na světě – panenky. Každá představuje skutečné dítě, které bude v rámci očkovací kampaně UNICEF v rozvojových zemích proočkováno proti šesti hlavním dětským chorobám (spalničkám, záškrtu, černému kašli, tetanu, tuberkulóze a dětské obrně).

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj