Původní stránky

Národní konference k projektu "Podnikavá škola" - 12. 2. 2020


Ve středu 12.2. jsme s kolegou Mgr. J. Kolářem strávili velmi příjemný pracovní den na konferenci v Praze na Staroměstském náměstí ve Skautském institutu. Setkání s výměnou zkušeností pořádala Schola Empirica v rámci účasti v projektu "Podnikavá škola". V naší škole jsme Centrum kolegiální podpory a rozvíjíme měkké dovednosti žáků podle britské metody Skuills Builder. Jedná se o podnikavost, akivitu, kreativitu, spolupráci, motivaci, houževnatost, rozvoj komunikace.     

I. Skořepová, ředitelka školy

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj Certifikát projektu