Původní stránky

Návštěva ve Dvoře Králové a v ZOO


 Návštěva ve Dvoře Králové nad Labem a v zoo

Dne 27. 9. 2017 bylo velice pěkné počasí, které jsme využili k návštěvě zoologické zahrady ve Dvoře Králové nad Labem.

Všichni jsme se těšili na krásné zážitky, které nás čekaly. Nejprve jsme navštívili kostel s věží, kde se našel Rukopis královédvorský, který je velmi známý.

Po této návštěvě jsme se přesunuli do zoo, kde jsme se projeli po safari. Bylo to úžasné, protože jsme měli celý autobus jen pro sebe. Mimo jiné jsme se zastavili ještě v místním muzeu, kde se nacházejí zkameněliny, které pocházejí z pravěku. Po této zajímavé návštěvě se nikomu nechtělo domů. Ale na cestu vlakem a autobusem se děti velice těšily. Náš první výlet se opravdu vydařil.

 

 

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj