Původní stránky

O sošku podkrkonošské Sněženky


V sále Obecního úřadu ve Vlčicích se ve čtvrtek 19. června konaly prezentace a následné vyhlášení výtvarných děl soutěže dětí s názvem O sošku podkrkonošské Sněženky. Úkolem dětí ze Společenství obcí Podkrkonoší bylo ztvárnit prostřednictvím scének, kreseb, kulis a jiných vytvořených pomůcek svou představu na téma „Vítejte u Vás“.  V soutěži nás reprezentovali všichni žáci 5. třídy s projektovým vystoupením  Toulavá kamera. A představte si, že celou soutěž vyhráli ! Předání cen vítězům se mimo jiné ujal i předseda Společenství obcí Podkrkonoší a starosta obce Vítězná Petr Hrubý. „Hodně mě potěšily nápady jednotlivých škol jako například toulavá kamera, která zmapovala historické unikáty,“ pochvaluje si Petr Hrubý dětské nápady.

Na velkém úspěchu našich páťáků se podíleli tito učitelé: Mgr. J. Erben – výtvarné vedení žáků  při tvorbě obrazů a erbů,  J. Reilová - třídní učitelka,  režie a průvodní slovo, PaedDr. V. Nesvadbová - nácvik vystoupení, S. Grusová, Š.  Geciová – výroba kamery, kulis, a reportéři – všichni žáci páté třídy.

Všem  patří obrovský dík za skvělou reprezentaci naší školy a Pilníkova !!!

Mgr. I. Skořepová, ředitelka školy

 

 

Odkaz na obrázky z akce zde. Článek z webu Kralovství - Jestřebí hory ve formátu PDF je k přečtení zde.

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj