Původní stránky

Okresní turnaj v minikopané - 10. 4. 2019


Ve středu 10. 4. velmi úspěšně reprezentovali starší chlapci naši školu na turnaji v minikopané na umělé trávě v Trutnově. Ze šesti týmů chlapci obsadili krásné druhé místo a chyběl jen krůček k místu prvnímu a účasti v krajském kole. Naši školu reprezentovali:

P. Strasser, R. Procházka, V. Grof, Š. Anděl, A. Exnar, D. Haken, J. Grus a D. Rychnovský.

Zápasy: Pilníkov x Vrchlabí   1:0

            Pilníkov x  Žacléř   4:1

            Pilníkov x  V Domcích   1:2

            Pilníkov x   Kapitána Jaroše   3:0

            Pilníkov x    Rudník   2:0

Všem chlapcům a panu učiteli Mgr. P. Havlíčkovi děkuji za výbornou reprezentaci školy a Pilníkova

 

 Mgr. I. Skořepová, ředitelka školy

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj