Plán akcí na prosinec 2022

Plánované akce na měsíc prosinec 2022 – platí pro obě třídy MŠ

• V pátek 2.12. srdečně zveme všechny rodiče a děti na VÁNOČNÍ TRHY, které se budou konat v budově II.stupně  ZŠ od 15,00 hod. do 17,00 hod.
    • Prosíme rodiče, zda by si v tento den mohly děti z mateřské školy vyzvednout nejpozději do 15. hodiny. Děkujeme za pochopení.

• V pondělí 5.12. proběhne v mateřské škole Mikulášská nadílka.

• Ve středu 14.12. se bude v mateřské škole konat vánoční posezení pro rodiče a děti.
    • čas: od 14,45 hodin – nejpozději do 16,30 hodin
    • společně si zazpíváme a poslechneme vánoční koledy, vyrobíme si jednoduchý vánoční svícínek
    • čaj, káva a malé pohoštění (uvítáme i drobné pohoštění od rodičů)

• V pondělí 19.12. oslavíme v mateřské škole Vánoce .

Děti si přinesou:

• „lodičku“  - vyrobenou doma ze skořápky vlašského ořechu s malou svíčičkou
  • cukroví (pouze tolik, kolik snědí) = 2-3 kousky

• V úterý 20.12. půjdeme s dětmi do lesa – Vánoce pro zvířátka.

S sebou:

• batůžek, do kterého dáme dětem kaštany pro zvířátka
  • popřípadě můžete dětem do batůžku přidat pro zvířátka malou mrkev, jablíčko apod.
  • vhodné oblečení a obuv
  • akce se uskuteční pouze v případě příznivého počasí

Dále oznamujeme rodičům, že MŠ bude v době  od 23.12. 2022 do 30.12.2022 uzavřena .

Provoz MŠ opět od 2. ledna 2023.

Přejeme Vám všem krásné a pohodové prožití vánočních svátků v kruhu rodiny a úspěšný rok 2023.