PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Školní družina při ZŠ a MŠ Pilníkov zve Vaše děti / ve věku 5-10 let / na letní příměstký tábor.

KDY :  19.8.2013 - 23.8.2013

ČAS :  ráno sraz 7:30 -8:00 hod, ukončení dne 16:00 hod

KDE : sraz na náměstí u školní družiny

CENA :  předběžně je vyčíslena na 850,- Kč

V ceně je započítán : oběd v max. ceně 65,- Kč, odpolední svačina + ovoce, pitný režim, drobné odměny pro děti za soutěže, pedagogický dozor.

V současné době jednáme o snížené ceně oběda pro děti /dotazy ve školní družině/ .

Přihlášky a podrobnější informace dostanete ve školní družině na náměstí. V případě zájmu přihlašte své děti nejpozději do 8.3.2013.

Info na telef. 736 713 147 - školní družina.