Původní stránky

PRODLOUŽENÍ KARANTÉNY V MŠ


 

Z rozhodnutí Krajské hygienické stanice Královéhradeckého kraje byla pro MŠ v Pilníkově karanténa PRODLOUŽENA  z důvodu výskytu pozitivního případu COVID - 19 do soboty 17. 10. 2020.

V případě že by se u dětí, které mají již negativní test nyní, v rámci prodloužené karantény vyskytly nějaké zdravotní obtíže je třeba, aby o tom informovali jejich rodiče pediatra a budou muset i v případě prvního negativního testu na další.

Pokud budou všichni zdravotně v pořádku a vedení školy personálně zajistí chod MŠ, mohou od pondělí 19. 10. 2020 zpět do školky.

 

 

Mgr. Ilona Skořepová, ředitelka školy

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj Certifikát projektu