Původní stránky

Projekt v Pilníkově: Hrajeme si, sportujeme


Herní prvky na rozsáhlé zahradě při MŠ v Pilníkově byly v havarijním stavu a bylo třeba je zmodernizovat a zároveň na zahradě zajistit bezpečný provoz. Došlo zde především k umístění multifunkční univerzální herní sestavy Flora 09. Jde o variabilní herní sestavu, vyrobenou z kvalitních a odolných materiálů inovačními technologiemi, které chrání životní prostředí, slouží k rozvoji pohybových dovedností, herních aktivit, fantazie i k rozvoji ochrany přírody a estetického cítění dětí ve věkové skupině 3 – 6 let. Více se dozvíte reportáži o projektu.

 

 Převzato z kjh.cz.

24.8.2015

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj