Původní stránky

Projektový den - Pohled do minulosti


6. 6. 2014 proběhl na druhém stupni naší školy projektový den Pohled do minulosti. Žáci v týmech aplikovali získané znalosti a dovednosti v oblasti dějepisu a občanské výchovy – v oblasti architektury, letopočtů, významných událostí a osobností.

Členové týmů plnili úkoly na stanovištích:

1. Olympijské hry - historie

2. Riskuj – všeobecné znalosti z historie

3. Puzzle – skládání významných staveb

4. Móda v historii + návrhářství

5. Pexeso – přiřazování významných osobností a jejich objevů

Žáci kromě znalostí museli řešit dovednosti v oblasti komunikace – umět se dohodnout, rozdělit si úkoly a spolupracovat.

 

Ilona Skořepová, ředitelka školy

 

 

Fotogalerie...

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj