Původní stránky

Projektový den PODZIM - 24. 10. 2023


V úterý 24. října se celý  1. stupeň  a s ním i naše 3. třída zúčastnila projektového dne na téma PODZIM. Hlavní činností  byla vycházka do přírody formou šipkované s plněním úkolů s tematikou podzimu. Žáci pozorovali změny v přírodě v tomto období, poznávali různé druhy stromů, podzimních plodů, pozorovali město Pilníkov z vyvýšeného místa a prohlíželi si krajinu, ve které žijí. V cíli děti opékali buřty a pouštěli draky. Za zorganizování pěkného dne, který si všichni užili, děkujeme paní učitelce Petříčkové a její asistentce Papadopulu a 5. třídě s panem učitelem Kolářem, která nám připravila oheň a pomohla s pouštěním draků v cíli.

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj Certifikát projektu