Provoz školy od 4. 1. 2021- 8. 1. 2021

·       Od 4. 1. 2021 se obnovuje povinná prezenční výuka pro žáky 1. a 2. třídy ve škole.

·       Pro ostatní žáky školy pokračuje výuka distančním způsobem podle rozvrhů pro distanční výuku.

·       Za podmínky zachování oddělení tříd je možné realizovat vzdělávací činnosti ve venkovních prostorách i mimo areál školy.

·       Kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají.

·       Vstup do školy ráno si řídí třídní učitelky tak, aby se žáci tříd nepotkávali.

·       Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

·       Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.

·       Žáci 1. a 2. třídy se vyučují ve svých třídách.

·       Výuka probíhá podle platného rozvrhu na školní rok 2020/2021.

·       Školní družina bude probíhat odděleně pro první a druhou třídu v budově I. stupně.

·       Ranní družina začíná v 6,00 v budově I. stupně.

·       Odpolední družina začíná v 11, 15 odděleně pro 1. a 2. tř. v budově I. stupně nebo pobytem venku. Odpolední družina končí v 16, 00.

Výuka od 10. 1. 2021 bude upřesněna podle aktuálních informací MŠMT a Ministerstva zdravotnictví ČR.

Pilníkov 29. 12. 2020

Mgr. I. Skořepová, ředitelka školy