Původní stránky

Seminář "Finanční gramotnost do škol" - 29. 1. 2020


29.1.absolvovali všichni pedagogové seminář v rámci projektu "Finanční gramotnost do škol". Seminář a workshop vedl pan Ing. M. Skala, který spolupracuje se společností Yourchance. Shodli jsme se na tom, jak je velmi důležité vybavit žáky dovednostmi do praktického života v oblasti financí, bankovnictví a rodinného rozpočtu. Všichni vyučující sdělili, v které oblasti výuky a jakým způsobem s dětmi probírají problematiku financí. Získali jsme praktické návody a nápady do výuky. Získáme stříbrný certifikát finančně gramotná škola. 

I. Skořepová, ředitelka školy

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj Certifikát projektu