Původní stránky

Seznam pomůcek – 5. třída


Seznam pomůcek – 5. třída

Sešity: Čj, Aj – č. 523 – 10x, M – č. 440 – 1x, č. 540 – 1x, , Vl – č. 524 – 1x,

 Př – č. 524 – 1x, Inf – č. 525 -  1x

Tělesná výchova: tepláková souprava, tričko, sportovní obuv (na ven), sálová obuv (do tělocvičny) - vše podepsané a uložené v plátěné tašce

Pč, Vv: nůžky, lepidlo, barevné papíry, modelína – značka Koh-i-noor, vodové a temperové barvy, paleta, kelímek na vodu + hadřík, štětce – plochý silný a tenký, kulatý – tenčí, suché křídy, tuš, modrý inkoust, igelit na lavici, voskovky, špejle (10 ks), tričko nebo zástěra – vše v krabici nebo kufříku

Penál + ostatní: 2 pera – Tornádo, obyčejné tužky 1, 2, 3, ořezávátko, pastelky, fixy, pravítko 30 cm, trojúhelník s ryskou, kružítko kovové! + náhradní tuhy, zmizík, podložka do velkého sešitu, obaly na učebnice, sešity a ŽK, přezůvky, ručník – podepsaný

V září bude vybráno 200,- Kč na kopírování a výtvarné potřeby (čtvrtky …).

Ke stažení...

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj