Původní stránky

Seznam pomůcek pro školní rok 2014/2015 - 5. ročník


Pomůcky 5. třída

 

Sešity:

5. třída – Čj - č.523 - 5x, Aj - č.523 - 3x, M - č.440 - 1x, č.540 - 1x, č.545 - 1x, Vl - č.544 - 1x, Př - č.554 - 1x, Inf - č.520 - 1x, Hv - notový sešit

 

TV: tepláková souprava, tričko, sportovní/sálová obuv, švihadlo

(vše podepsané v tašce)

Pč,Vv: nůžky, lepidlo, barevné papíry, modelína - značka Koh-i-noor, vodové a temperové barvy, paleta, kelímek na vodu + hadřík, štětce – plochý silný + tenký, kulatý tenčí, suché křídy, tuš, igelit na lavici, voskovky, špejle (10ks), tričko nebo zástěra - vše v krabici či kufříku
Ostatní: 2 pera – Tornádo, obyčejné tužky č. 1,2,3, ořezávátko, pastelky, fixy, pravítko 30 cm, trojúhelník s ryskou, kružítko – kovové!, + náhradní tuhy, zmizík, podložka do velkého sešitu, obaly na učebnice, sešity a ŽK, přezůvky, ručník – podepsaný.

 

V září bude vybráno 200 Kč na kopírování a výtvarné potřeby (čtvrtky).

 

 

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj