Původní stránky

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018


 

Opět jsme se sešli na náměstí před školou, abychom slavnostně zahájili nový školní rok 2017 - 2018. Přivítat žáky do nového školního roku přišel i pan starosta Miroslav Klapka, který všem zúčastněným popřál úspěšný nový školní rok. Společně jsme tak přivítali 16 nových prvňáčků, 9 chlapců a 7 dívek. Do pilníkovské školy se přihlásili i noví žáci do vyšších ročníků. Naši školu tedy nyní navštěvuje 158 žáků.
I já přeji žákům, pedagogům a všem zaměstnancům bezproblémový start do nového školního roku, příjemně strávené společné dny ve škole, hodně nových kamarádů.

 

Mgr. I. Skořepová, ředitelka školy

 


Více ve fotogalerii... ->

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj