Původní stránky

Sraz bývalých žáků školy po padesátipěti letech


O pilníkovské pouti si prohlédli prostory budovy č. 35na náměstí bývalí žáci školy, kteří ukončili školní docházku v roce 1961. Vpočítačové učebně jsem účastníky srazu seznámila s moderními metodami výuky v oblasti počítačové techniky. Žák deváté třídy Václav Purmann ukázal přítomným prezentaci vytvořenou v programu PowerPointu. V moderní učebně přírodních věd si přítomní prohlédli interaktivní tabuli s přenosem preparátů s elektronickým mikroskopem. Všichni přítomní se příjemně pobavili v přátelské atmosféře a vzpomínali na školní léta.

Mgr. I. Skořepová, ředitelka školy

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj