Původní stránky

Třeťáci v Malých Svatoňovicích, 26. 6. 2014


Během hodin výtvarné výchovy se žáci 3. třídy seznamovali s dílem Josefa Čapka a Karla Čapka. Proto jsme se na závěr školního roku vydali podívat do jejich rodiště. Prohlédli jsme si Malé Svatoňovice, osvěžili se vodou ze studánky u kapličky, prošli se Mariánským sadem. V Muzeu bratří Čapků se děti seznámily s významnými momenty ze života bratří Čapků, prohlédly si výtvarná díla, fotografie z jejich života, filmů, divadelních her. Výlet se dětem velice líbil také z toho důvodu, že cestovaly rychlíkem.

 

 

M. Junková

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj