Původní stránky

Učebna přírodních věd


Ve škole je k dispozici učebna přírodních věd. Učebna se užívá v hodinách chemie a přírodopisu. Její prostory jsou vybaveny interaktivní tabulí a mikrosopem s vestavěnou kamerou pro kvalitní moderní interaktivní výuku. Každé žákovské pracoviště, je vybaveno vlastní výlevkou a připojením vody, pro lepší práci v hodinách chemie. Přístupné jsou zde též čtyři dvoujádrové notebooky s operačním systémem Windows 10,  MS Office 2010, s přístupem ke školní síti a jejímu programovému vybavení vč. internetu. K dalšímu vybavení patří velké množství vyukových pomůcek pro chemii a přírodopis. Kapacita této učebny je 28 míst.

 

   

Náhled do učebny přírodních věd

Náhled do učebny přírodních věd 2

 

 

Žákovská pracoviště

Pracoviště učitele

Učebna během výuky

 

 

Multimedílní učebna

Kapacita učebny:

24 míst

(Počet PC)

4 + 1 učitelské

Další vybavení:

Interaktivní tabule pro ovládání perem, ozvučení, mikroskop s vestavěnou kamerou napojený na projekci. Velké množství učebních pomůcek pro odb. předměty chemie a přírodopisu.

Připojení s internetu:

Vysokoryhlostní v rámci školní sítě

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj