Učivo - 3. třída - 13. 11. 2020

Učivo probrané na online schůzce 12. 11.

Matematika minutovky str. 9 – celá Toto, prosím, vyfotit a poslat.

PS str. 34. cv. 1, 2, 3  + zelený sloupec Toto, prosím, vyfotit a poslat.

PS str. 35, cv. 1

Násobilka 8 – zapsat si násobky někde před sebe na papír, aby se na ně mohli dívat během

počítání

Procvičování násobilky 8 v PS str. 36  - celá

-       Učit se násobky 8

-       Na příští hodinu si připravit malé kartičky s násobky (zhruba jako máme ve škole - děti vědí) abychom si je mohli skládat na rychlost.

Prvouka – lidské vlastnosti – DO SEŠITU namalovat postavu kamaráda a kolem napsat jaké má kladné vlastnosti (co nejvíce)- Toto, prosím, vyfotit a poslat.