Učivo - 3. třída - 9. 11. 2020

Vyjmenovaná slova po B – opakování + vyjmenovaná slova po L – úvod

Psaní – str. 9 dopsat – pomoci dětem roztřídit co je stát a co je město

str. 10 – celá – Tuto stranu prosím ofotit a  poslat.

Čítanka – str. 16, 17 Stranu 17 prosím ofotit a  poslat.

Český jazyk PS str. 28, cv. 1 – doplnit a přepsat do školního sešitu

PS str. 28, cv. 2

PS str. 28, cv. 3 – vysvětlit význam slov z nabídky v modrých obdélnících pod cvičením. Bez vysvětlení významu slov nebudou vědět, s jakým I,Y slovo do věty patří.

PS str. 28, cv. 4

Hotovou stranu 28, prosím, ofotit a  poslat.

-       Učebnice str. 41 – vyjmenovaná slova po L si opíší do školního sešitu – barevně vyznačí tvrdé y po písmenu L a postupně se je začnou učit zpaměti.

K procvičování řady vyjmenovaných slov po L opět používejte: skolákov.eu   - vyberte sekci český jazyk 3. třída a dále vyjmenovaná slova po L.