Učivo - 5. třída - 6. 11. 2020

5. A                       Domácí příprava –od 9. 11. do 13.11. 2020

Český jazyk: předpony s-, z-, vz-, + Předložky s, z učebnice str.- 35 a 38, použít přílohy

(zaslané minule), krátký diktát + číst (prosím nahlas).

Matematika: procvičovat násobení a dělení dále opakovat rýsování + obsah, obvod.

Dopracovat v pracovním sešitě 24/1,2 + 24/3 ostatní bude probíráno při hodinách online.

Vlastivěda: Evropa – podívat se na mapu. Učebnice str. 45 + Sousední státy ČR – Slovenská republika, Polská republika. (str. 46-49).  + Vypracovat v pracovním sešitě.

Přírodověda: Živá příroda – Organismy jednobuněčné a mnohobuněčné, přečíst si rozdíl mezi Živočišnou a Rostlinnou buňkou. (učebnice str. 24–27) Dále podívat se na rostliny a řasy. Probereme na online hodině.