Původní stránky

Ukončení školního roku 2015/2016 ve školní družině


Letošní zakončení školního roku proběhlo formou zábavného odpoledne. Původně bylo naplánované sportovní odpoledne, ale pro vysoké teploty byl program upraven. Děti měly za úkol získávat informace podle zadaných pokynů, luštit křížovky a podobně…Soutěžily ve třech skupinách – policie, agenti, lupiči. Celému odpoledni předcházel motivační příběh, aby navodil tu správnou atmosféru.

Odpoledne bylo zakončeno společným opékáním. Večer po strašidelném čtení přišla na řadu kratičká stezka odvahy- kolem družiny. Někdo se opravdu bál……

Sobotní ráno téměř všichni vstávali kolem 7 hod, přesto máme ve družině dvě „Šípkové Růženky“…..

Posnídali jsme meruňkový koláč, který upekla děvčata během páteční družiny. Není potřeba více psát, podívejte se na pár fotografií…..

 

S. Grusová

 

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj