Původní stránky

Ukončení školního roku 2016 - 2017


 

  30. června jsme se rozloučili se školním rokem a prvňáčci s těmi nejstaršími  „deváťáky“ reflexní páskou pro další bezpečnou cestu. Aktivní žáci obdrželi odměny za soutěže a sběry papíru, víček a vybitých baterií. Na odměny pro žáky přispívá SRPDŠ.

   Za devátou třídu se Štěpán Reil rozloučil proslovem k učitelům a zaměstnancům školy. Letošní novinkou bylo slavnostní předávání vysvědčení žákům deváté třídy v zasedací místnosti Měú Pilníkov. Pan starosta obdaroval žáky pamětním listem, třídní učitel a vedení školy malým dárkem . Úsměv i překvapení na tváři všech vykouzlila vzpomínka na školní léta formou videa, které připravil p. Zbyněk Koláčný. Velmi  nás potěšila účast rodičů a dalších členů rodiny.

Pohodové a krásné prázdniny …

 

FOTOGALERIE...

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj