Původní stránky

Výlet 9. třídy - Pecka - 14. - 16. 6. 2017


VÝLET – PECKA

Třídní výlet 9. třídy se konal od 14. 6. do 16. 6. 2017.

Sraz jsme měli ráno v 8:00 hodin na vlakovém nádraží v Pilníkově, odkud jsme poté jeli vlakem do Nové Paky. Odtud jsme šli pěšky až do rekreačního areálu Pecka. Zde jsme se ubytovali v chatkách. Hned první den to bylo super. Hráli jsme přehazovanou v písku (kluci proti holkám a učitelé s holkami), stolní fotbálek, stolní tenis, opalovali jsme se před chatkami a ochutnali stravu místní kuchyně. Byla fakt dobrá J. Večer jsme se s chutí osprchovali, a byli jsme rádi, že teče teplá voda. Poté jsme v chatce tancovali, poslouchali hudbu a hráli jsme hry. Další den byl opět slunečný, opět jsme se opalovali. Hned po snídani jsme uklízeli chatky. Poté pro nás učitelé připravili soutěže v lese, jako například soutěž o nejhezčí domeček pro skřítky nebo hod šiškou na kmen stromu.  Myslím, že si to všichni užili, cestou domů z lesa nás kluci nesli na zádech. Když jsme přišli do areálu, šli jsme na oběd do jídelny, kde na nás čekaly milé kuchařky. Po oběde se někteří z nás šli vykoupat do sousedního kempu, někteří se bavili před chatkami nebo hráli hru „Hututututu“. Také jsme si házeli s balonky napuštěnými vodou. Odpoledne jsme opět hráli společně hry. Večer jsme šli na večeři a poté se osprchovat. Ráno, to už nebyla taková pohoda, hned po snídani jsme uklízeli chatky a balili si věci, protože hned po tom přijel náš odvoz batohů. My jsme pak šli pěšky opět do Nové Paky, odkud jsme jeli vlakem do Pilníkova, kde na nás již čekali rodiče. Učitelé byli po celou dobu výletu fajn, byla s nimi legrace a moc jsme si to s nimi užili. Na tento výlet budeme vzpomínat ještě hodně dlouho.

                                                                            Klára Hofmanová

žákyně 9. třídy

FOTOGALERIE

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj