Původní stránky

Vystoupení v domově pro seniory - 15. 5. 2023


Dne 15.04. naše 4.třída navštívila DPS v Pilníkově.

S naší paní učitelkou jsme si všichni připravili hudební vystoupení. V rámci vystoupení byly připraveny písničky, mažoretky, hra na flétničky, dárečky a básničky. Děkuji i za účast žákovi z 5. třídy, který nás ve flétničkách podpořil a zúčastnil se s námi. Dárečky, které připravila 4. třída, 3. třída a paní učitelka Kristýna Kuhnová s žáky 2. stupně, jsme předaly. Všichni klienti měli velkou radost. Představení jsme si všichni užili a odměnou nám byli usměvavé tváře, sladkosti a poděkování od paní ředitelky z DPS, paní Mgr. Markéty Gábrišové. I my moc děkujeme za vloženou důvěru a krásnou atmosféru při vystoupení.

 

Tř.uč. Veronika Čalovka, DiS.

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj Certifikát projektu